KONST / Litografier / Färglitografi 16969360
nr 1696 9360
Anders Ã…berg
(1945-2018), Sverige
"Fint väder -1". Signerad, numrerad 203/300. Färglitografi, bildmått: 37x54 cm, yttermått inklusive ram: 47x66 cm
Anders Åberg, svensk bildkonstnär och skulptör född 1945, död 2018.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 april 2025
kl 20:02:28
26/4 22:10:19
Anders Ã…berg
Läs mer om Anders Ã…berg